קידום במנועי חיפוש | קידום אתרים באינטרנט

קידום במנועי חיפוש | קידום אורגני SEO | קידום ממומן | קידום בגוגל


קידום במנועי חיפוש


קידום אתרים במנועי חיפוש (SEO - Search Engine Optimization) הוא אוסף שיטות לשיפור מעמדו של אתר אינטרנט במנועי החיפוש. מדובר על פעולות שצריך לעשות באתר עצמו וגם מסביב לאתר. היום כ-95% מהחיפושים בארץ מתבצעים דרך גוגל. משתמשים רבים במנועי חיפוש צופים רק בתוצאות המתקבלות בראש הדירוג, לכן מאוד חשוב שאתר שלכן יגע לדף הראשון של תוצאות החיפוש עבור ביטויים התחרותיים.

יותר ויותר עסקים ובעלי אתרים פרטיים מודעים כיום לנושא קידום האתרים ומשקיעים בנושא תשומת לב ומשאבים רבים. ומי שהתחיל לקדם את העסק שלו מוקדם יותר היום נמצא במקומות הראשונים בגוגל.

אז כמה זמן לוקח להגיע לדף הראשון של גוגל?

לשאלה הזאת אין תשובה מדוייקת. זה תלוי בהרבה דברים כגון: בביטוי שאתם רוצים לקדם, ותק האתר, תדירות עדכון האתר והוספת תוכן, תדירות שינוי הקישורים בעמוד, איכות הקוד ותוכן האתר, תדירות הכניסה לאתר דרך מנוע החיפוש, זמן השהיה של הגולש באתר, כמות הדפים בהם הגולש מבקר, כמות ואיכות של קישורים נכנסים (Inbound links) ועוד הרבה פרמטרים נוספים שאף אחד לא יודע. אפילו יותר מי זה –אם תגלו את האלגוריתם של גוגל זה לא יעזור בהרבה כי הוא משתנה כל הזמן. לכן השלב החשוב בתהליך קידום אתרים הוא מחקר, לימוד ומעקב. מנועי החיפוש משנים מעת לעת את שיטות הדירוג שלהם, ואתר ששכן לבטח במקום הראשון עבור מילת חיפוש מסוימת עשוי לרדת בן לילה למקום נמוך לאחר עדכון אלגוריתם החיפוש. מקדמי אתרים תמיד עוקבים אחרי כל השינויים האלה בפורומים שונים ובאתרים בנושא. עכשיו נחזור לשאלה שלנו, אז כמה זמן באמת ייקח לקדם את האתר שלך? בדרך כלל מדובר על עורך זמן של מספר חודשים ולפעמים אם מדובר על ביטוי מאוד חזק ותחרותי זה יכול לקחת יותר משנה. אם תתקלו במישהו שיגיד שהוא יקדם את האתר שלכם תוך חודש תחשבו פעמיים לפני שתתחילו לעבוד איתו. במקרים האלה מדובר על קידום שחור (black hat) אשר כולל שלל שיטות לא אתיות במטרה להערים על מנועי החיפוש. זה אומר שתוך שבועיים האתר שלכם כן יגיע לדף הראשון של גוגל ואפילו יישאר שם לעורך זמן מסויים אך מאוד מהר הוא ייעלם משם ויהיה מאוד מאוד קשה אחרי זה להחזיר אותו אפילו לדף השני בתוצאות החיפוש. כלומר אני תמיד אומר שכמה שהדרך של קידום תהיה ארוכה יותר אז ככה גם האתר שלכם יישאר יותר זמן בראש תוצאות החיפוש. קידום אתרים זה בדיוק כמו הר. לא סתם הקידום זה נקרה קידום אתרים אורגני, זה משהו שעושים בהדרגה, צעד אחר צעד ובסוף מגיעים לדף הראושון של גוגל ונשארים שם להרבה. בנוסף חשוב להבין שקידום אתרים זה כמו מרתון. גם אחרי שהגעתם לדף הראשון צריך להמשיך ולקדם עוד ועוד, אחרת המתחרים שלכם שגם עושים קידום אתרים יעקפו אתכם ולאט לאט האתר שלכם ירד לדף השני וכן הלאה.

קידום במנועי חיפוש זו דרך פשוטה ובטוחה להצלחה של העסק שלך.

נכתב עי קונסטנטין דיבינסקי – יועץ קידום אתרים, בונה אתרים.


צור קשר: 054-9779007

שם:
אתר:
דוא"ל:
טלפון:

קידום אתרים:

למה להיות בעמוד הראשון של גוגל?

Contact

קידום אתרים באינטרנט
אתר של מקדם אתרים מקצועי